קיבוץ רביבים 08-6562511

" חמור"

07/04/2009
  " חמור"

           "  חמור"

 

 

 השכונה החדשה קיבלה צבע.

תוך יומיים גולגלו ונפרשו עשרות רבות של גלילי דשא מוכן שכיסו שטח של 3 דונם בשכונה החדשה. טרקטור קטן עם גלגלת קדמית רץ ופיזר את הגלילים, כמה עובדים עברו אחריו יישרו והשלימו "חלונות" ויש דשא... עצים ושיחים כבר יש, דיירים מציצים מהחלונות כבר יש, עוד כמה בעלי מלאכה משלימים עבודתם, ואנחנו קרובים להרמת כוסית לחנוכת השכונה.

נ.ב.לא יכולתי שלא להיזכר בכאבי הגב בימים שהלכנו כפופים ותקענו הרבה שתילי דשא במדשאות של פעם, מי זוכר גיוסים לשתילת דשא ?  והיום הכול מתועד במצלמה.... ועוד בענייני דשא, את השאריות של שטיחי הדשא  ניצל צוות הנוי להשלמת הדשא הגדול לרגלי חדר- האוכל עד לחול של מגרש המשחקים.          J נהניתי מאוד מהערב ...

נכון, כבר היו ברביבים ובמתנ"ס הרבה מאוד ערבי הקרנה של שקופיות ומצגות שונות מכל רחבי העולם ומשל טובי הצלמים המוכרים, שבחלקם אף חזרו ובאו מספר פעמים, ובכל זאת היה בערב של הראל סטנטון משהו מיוחד.  בתמונות שבחר להראות מהודו ובעריכתן הלא שגרתית. זה בלט במצגת הדמויות שהייתה בהן הסתכלות מיוחדת ואנושית מאוד, תכונה שלוותה את כל תכניתו בערב זה. לטעמי יש לו להראל כשרון רב ומיוחד, הייתי שמח לפגוש אותו שוב .                                           ו.         

J כנס יוטבתה

אחרי כמה שנים בהם זכינו בתאר הרפת השיתופית המצטיינת, השנה לא זכינו, רפת סמר גזלה מאיתנו את התואר על איכות החלב המצטיינת, אחרי כמה שנים טובות בהן זכינו. ציינו אותנו לשבח בכל מקרה. היו הרצאות מרתקות, ממיטב האנשים בענף, בנושאי שיווק החלב ובריאות הרפת: בנושאי התחרות בין המחלבות, ואפשרו לנו לראות את התמונה הכוללת ומה קורה על מדפי המרכולית. ההרצאה השנייה הייתה בנושאי בריאות, מה קורה בארץ ובעולם. בכירים בענף דיברו גם על עתיד הענף בשנים הקרובות החלב.  לסיום אכלנו בקיוסק של יוטבתה בפנים, ולא בחורשת התמרים כפי שהתרגלנו בחום הנורא של הערבה. חזרנו לרביבים שבעים ומשכילים.                                            ע.ג.

J דגם של הסכר
פלמין גוטקה בנה דגם יפה ומפורט של הסכר, בהתנדבות עבור המצפה. היום כבר אין הרבה מה לראות בסכר הישן, בגלל הוונדליזם. קבוצות מבקרים שראו אותו - התרשמו מאד. בינתיים הדגם לא לתצוגה, עד שימצא עבורו חלל מתאים.
J זה פשוט חול(ני)

ביום שישי שעבר התחוללה סופת חול לא קטנה. בעבר חשבנו שאין סופות חול כשהקרקע רטובה מגשם. הסופה האחרונה היתה לאחר 12 מ"מ גשם שירדו מספר ימים קודם... אז כנראה שזה סופי שהחול מגיע מאי-שם באפריקה...                                                                                              ע.ק.

J לא עודדתם מספיק חזק.... 

בשער אפשר לראות תמונה ממשחק הכדורגל שהתקיים אתמול ברביבים עם קבוצת משאבי שדה,

אומנם הפסדנו 4:0 אבל הילדים נהנו – תבואו לעודד במשחקים הבאים!                ס.ל.

 Jשי לחג

חברת פלאפון העניקה לנו 10 עציצים נהדרים של סחלב לבן שי לחג. שימו לב: הם מקשטים את סדר פסח בחדר האוכל.

 Jדימה גולובינסקי ורוני בקר חזרו משנת קשר. בהצלחה!

J דור אפריים, אלי חזקיהו וגל כהן סולל יצאו לשנת קשר. בהצלחה!

חסר רכיב