חסר רכיב

רשימת ממלאי התפקידים המרכזיים ברביבים 1945-2017

06/02/2017
רשימת ממלאי התפקידים המרכזיים ברביבים
מוקדש למשה ליבר מזכיר רביבים שנפטר ביום העליה על הקרקע - יולי 1943 - ולא זכה לחוות את הולדת בתו מושה.
השנה הכתובה מראה בדרך כלל שממלא התפקיד התחיל בספטמבר שנה קודמת.
הכין: עדין קוה
שנה מזכיר מזכיר   מרכז משק מרכז עבודה גזבר
1945 אריה גולדרייך          
1946 אריה גולדרייך          
1947 זכריה רחבי     שלמה לינדנר   אריאל קריצ'מן
1949 לאה רוט     כושי זאב רענן   אריאל קריצ'מן
1950 לאה רוט     דוד סדן   משה אולניק
1951 צילה בוטין         משה אולניק
1952 אלכסנדר סנד מינה עשת   יאיר ינוב   אלי ישראלי
1953 אלכסנדר / חגי     משה אולניק   אלי ישראלי
1954 חגי הורביץ     משה אולניק קלוסקי צ'ובה
1955 חגי / אלעזר אליעש     בולבול קלוסקי צ'ובה
1956 לזר / קלוסקי     בולבול   עודד ברזלי
1957 אברהם קלוסקי     אלי ישראלי   עודד ברזלי
1958 אברהם קלוסקי     אלי ישראלי   משה סופר
1959 אלכסנדר סנד     יאיר ינוב   משה סופר
1960 אלכסנדר / צבי     אלי ישראלי יואל דה-מלאך נחום אפרתי
1961 צבי בורשטין     משה אולניק יואל דה-מלאך נחום אפרתי
1962 צבי / יהודה'לה     משה אולניק אורי ברגמן שמוליק עשת
1963 יהודה בן-לוי     עודד ברזלי אורי ברגמן שמוליק / סלי
1964 יהודה'לה / קלוסקי     עודד ברזלי שייע לבבי סלי גלילי
1965 אברהם קלוסקי     יאיר לוי שייע / שמוליק סלי / איזי
1966 אורי ברגמן     יאיר לוי שמוליק עשת איזי שרוף
1967 אורי ברגמן     יאיר ינוב אלי ישראלי איזי / יאיר לוי
1968 אורי ברגמן     יאיר ינוב אלי ישראלי יאיר לוי
1969 איזי שרוף     יוחנן שביט דן חולתי אברהם נאמן
1970 איזי שרוף     יוחנן שביט דן חולתי אברהם נאמן
1971 עדין קוה     יוחנן שביט דן חולתי משה ארמן
1972 עדין קוה     וילי טולצ'ינסקי מיכאל אונגר משה ארמן
1973 עדין קוה     וילי טולצ'ינסקי מיכאל אונגר מיכאל זילבר
1974 עדין/דן בראון רותי יוגב   יאיר לוי אריה גרין מיכאל זילבר
1975 דן בראון רותי יוגב   יאיר לוי אריה גרין מיכאל זילבר
1976 יגאל צחור יואל דה-מלאך   יהודה שאולסקי אהרן נוה אמיר ארז
1977 יגאל צחור     יהודה שאולסקי אהרן נוה אמיר ארז
1978 אברהם קלוסקי גיה זילבר   יהודה שאולסקי אהרן נוה אמיר ארז
ממלאי התפקידים ברביבים - חלק שני
שנה מזכיר מזכיר   מרכז משק מרכז עבודה גזבר
1979 גיה זילבר אורי ברגמן   וילי טולצ'ינסקי מנשה לוי דב אופק
1980 יונה בורשטין     וילי טולצ'ינסקי מנשה לוי דב אופק
1981 יונה בורשטין     רפי שאול מיכאל הרדוף דב אופק
1982 יונה בורשטין     רפי שאול מיכאל הרדוף אמיר ארז
1983 אורה ארצי מיכאל אונגר   רפי שאול יעקב יוגב אמיר ארז
1984 אורה ארצי מיכאל אונגר   בולבול יעקב יוגב אמיר ארז
1985 מיכה גושן חנה ישראלי   בולבול עדין יורם ישראלי
1986 מיכה גושן חנה ישראלי   יהודה שאולסקי עדין יורם ישראלי
1987 דניאל דה-מלאך חיה טולצ'ינסקי   יהודה שאולסקי סימור דינסין יורם ישראלי
1988 דניאל דה-מלאך חיה טולצ'ינסקי   יהודה שאולסקי גבי קוה יורם ישראלי
1989 עדנה גולן דודו עפרון   רפי שאול גבי / אסף קשטן רחלה כהן
1990 עדנה גולן דודו עפרון   רפי שאול אסף קשטן רחלה כהן
1991 חנה ישראלי בארי סלומון   רפי שאול אסף / אלי גרול רחלה כהן
1992 ניצה לבבי בארי סלומון   מיכאל אונגר אלי גרול גיצי
1993 ניצה לבבי מנשה לוי   מיכאל אונגר אריה גרין גיצי
1994 טליה ריפמן מנשה לוי   מיכאל אונגר צקי רפאלוביץ גיצי
מרש"ק מ' רווחה משאבי אנוש
1995 טליה ריפמן עדין קוה   מיכאל אונגר צקי רפאלוביץ ראובן קופפר
1996 טליה ריפמן עדין קוה   נילי בראון קרולין סלומון ראובן קופפר
1997 חנה אוירא עדין קוה   רפי שאול קרולין סלומון גיצי
1998 חנה אוירא עדין קוה   רפי שאול רונית יצחקי גיצי
1999 אורית שלו חני פריאל   רפי שאול רונית יצחקי גיצי
2000 אורית שלו חני פריאל   רפי שאול רונית יצחקי נדב שפר
2001 אורית שלו חני פריאל חנה אוירא רפי שאול רונית יצחקי נדב שפר
2002 מרים אורנשטיין אורית שלו חנה אוירא חגי מן רונית / דודו  נדב שפר
2003 מרים אורנשטיין אורית שלו חנה אוירא חגי מן דודו עפרון נדב שפר
2004 מרים אורנשטיין אורית שלו חנה אוירא חגי מן דודו עפרון עדו שביט
2005 רובי שאול גיצי חנה אוירא לא היה מ"מ דודו עפרון עדו שביט
2006 דודו עפרון / חגי גיצי חנה אוירא יאיר מנע ברוריה טאובה/ללא עדו שביט
2007 חגי רזניק גיצי נגה יוגב יאיר מנע רינה גלילי עדו שביט
2008 חגי רזניק גיצי נגה יוגב יאיר מנע רינה גלילי ואלה אופנגנדן
2009 חגי / תומר גיצי נגה יוגב יאיר מנע רינה גלילי ואלה אופנגנדן
2010 תומר פריאל גיצי / חזי עינת נגה יוגב יאיר מנע רינה גלילי ואלה אופנגנדן
2011 תומר פריאל חזי עינת נגה יוגב דוד בן-לולו רנה / מיכל אקיאן ואלה אופנגנדן
2012 תומר פריאל אלי לופו נגה יוגב דוד בן-לולו מיכל אקיאן ואלה אופנגנדן
2013 תומר פריאל אלי לופו לימור שגב דוד בן-לולו   ואלה אופנגנדן
2014 תומר פריאל אלי לופו לימור שגב דוד בן-לולו אתי ענבר ואלה אופנגנדן
2015 תומר פריאל אלי לופו לימור שגב דוד בן-לולו רינה גלילי/ כוכב ל ואלה אופנגנדן
2016 צחי רם אלחנדרו סינלביץ מאירה ארנולד דוד בן-לולו כוכב לחמן ואלה אופנגנדן
2017 צחי רם אלחנדרו סינלביץ מאירה ארנולד דוד בן-לולו כוכב לחמן ואלה אופנגנדן
עוזר למרשק: שמשי רשף מדצמבר 2000 עד אפריל 2011
רתמים
מזכיר מרכז משק
1997 הלן מועלם מיכל אקיאן
עמרי קדם צחי רם
זהר מועלם

חסר רכיב